مقالات تشک رویال

تشک ارتوپدیک چیست؟

تشک ارتوپدیک چیست؟
  • تشک ارتوپدیک چیست؟
  • مزایای تشک ارتوپدیک
  • ساختار تشک طبی ارتوپدیک
  • فروش انواع تشک ارتوپدیک

تشک ارتوپدیک یا تشک‌های طبی برای مقابله با درد و عارضه‌های عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تشک‌ها، دارای ساختاری مناسب برای آرام کردن عضلات و عارضه‌ها هستند. بنابراین بهترین انتخاب برای افراد سالمند یا کسانیست که از عارضه‌های عضلانی رنج می‌برند. در مقاله « تشک ارتوپدیک چیست؟ » قصد داریم به معرفی کامل این تشک و مزایای آن بپردازیم.


مزایای تشک ارتوپدیک


دارای سفتی مناسب هستند

تشک‌های ارتوپدیک، از سفتی مناسبی بهره مندند. این مدل از تشک رویال به صورت تخصصی و با مطالعات فراوانی تهیه شده است. در واقع از دردهای عضلانی در هنگام شب جلوگیری کرده و با حفظ وضعیت طبیعی بدن و ستون فقرات، مانع از تشدید درد می‌شود. سفتی مطلوب تشک ارتوپدیک سبب می‌شود تا بر خلاف تشک‌های نرم، قسمت‌های میانی در تشک فرو نرود. در نتیجه از خم شدن ستون فقرات جلوگیری می‌شود.

راحتی خواب بر روی تشک ارتوپدیک

چنانچه تشک شما راحتی عضلات و قرار گرفتن آن‌ها در شکل صحیح را برقرار نکند، سبب می‌شود ماهیچه شما در تمام شب برای قرار گرفتن بدن در وضع طبیعی کار کند. بنابراین خشکی عضلات و دردها را سبب می‌شود. تشک ارتوپدیک با قرار دادن بدن در وضع صحیح از این وضعیت جلوگیری می‌کند. در نتیجه عضلات خوابی راحت را به همراه شما تجربه می‌کنند.

ساختار تشک طبی ارتوپدیک

 

ساختار تشک طبی ارتوپدیک

ساختار تشک طبی ارتوپدیک

 

تشک‌های طبی ارتوپدیک با لایه‌های مختلف در بازار وجود دارد. بنابراین نیازهای مختلف کاربران را پاسخ می‌دهند. ساختار تشک طبی ارتوپدیک به شرح زیر است:

  1. دارای فنری استاندارد است.
  2. بعضی از مدل‌ها دارای فنر‌های پاکتی یا منفصل هستند. بنابراین راحتی خواب شما را فراهم می‌کنند.
  3. مموری فوم یکی از انواع تشک‌های طبی و ارتوپدیک است. این تشک شکل صحیح ستون فقرات را شامل می‌شود. همچنین در کاهش دردهای مفصلی دخیل است.
  4. دارای فوم ژل است. یعنی علاوه بر اینکه راحتی خواب را برایتان ایجاد می‌کند سبب جریان هوا در تشک می‌شود. بنابراین کاملا بهداشتی است.
  5. از مواد طبیعی و بهداشتی پر شده است.

لازم به ذکر است در ساخت تشک ارتوپدیک از میزان تراکم فوم‌های مختلفی استفاده می‌شود. برخی از مدل‌ها با تراکم فوم بالا هستند. این مدل در قرارگیری بهتر و اصولی تر ستون فقرات دخیل است. فوم هایی با تراکم متوسط نیز قابلیت کمتری در حفظ حالت طبیعی بدن دارند. دسته دیگر دارای فوم هایی با تراکم کم هستند. این فوم‌ها تاثیر کمتری در کاهش کمردرد دارند.

از این رو اگر از عارضه مفصلی رنج می‌برید، بهتر است از تشک‌های ارتوپدیک با تراکم بالا استفاده کنید. چرا که در حفظ حالت طبیعی بدن و کاهش دردهای عضلانی تاثیر گذار تر هستند.


فروش انواع تشک ارتوپدیک


اگر قصد خرید تشک ارتوپدیک با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی دارید، مرکز تشک رویال در کنار شماست. مرکز فروش تشک رویال، با فروش انواع تشک‌های طبی و ارتوپدیک، شما را در خرید تشک با قیمت مناسب یاری می‌کند. ما عرضه کننده بهترین تشک‌های ارتوپدیک هستیم.


کلام آخر


در نوشته فوق در مورد تشک ارتوپدیک و ساختار و فواید آن صحبت کردیم. اگر قصد خرید تشک ارتوپدیک را دارید، خوب است مطالب فوق را مطالعه کنید. همچنین با شماره تلفن‌های درج شده تماس حاصل نمائید تا اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *