مقالات تشک رویال

تشک مموری فوم چیست

تشک مموری فوم چیست
  • تشک مموری فوم چیست
  • مموری فوم چیست؟
  • مزایای تشک مموری فوم
  • معایب تشک مموری فوم
  • فروش انواع تشک مموری فوم

مموری فوم یکی از انواع تشک است. این تشک به عنوان تشک طبی نیز شناخته می‌شود. تشک‌های مموری فوم طرفداران زیادی داشته و تشک‌های خوبی هم هستند. در مقاله تشک مموری فوم چیست قصد داریم شما را با ساختار این تشک و مزایا و معایب آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا با تشک رویال آشنا شوید.


مموری فوم چیست؟


فوم هوشمند یا مموری فوم ساخته شده از ماده‌ای به نام پلی یورتان است. این ماده چگالی و دانسیته بالایی دارد. جالب است ماده پلی یورتان در ساخت تجهیزات پزشکی و صنعت کاربرد زیادی دارد. دو خاصیت مهم این ماده ویسکوز بودن و خاصیت کشسانی آن است. مواد تشکیل دهنده تشک مموری فوم به خوبی در برابر حرارت و فشار بدن واکنش نشان داده و شکل بدن را به خود می‌گیرد. بنابراین برای حفظ انحنای طبیعی بدن بسیار مناسب است.

مزایای تشک مموری فوم

مزایای تشک مموری فوم

مزایای تشک مموری فوم

تشک مموری فوم به دلیل مزایای زیادی که دارد محبوبیت خاصی در بازار دارد. به مزایای این تشک توجه کنید:

جذب فشار عالی

از مهم ترین ویژگی‌های این تشک، شکل واکنش پذیری آن در برابر فشار است. یعنی ساختار آن طوری است که به طور ویژه برای جذب فشار طراحی شده است. بنابراین به راحتی فشار ناشی از وزن را دریافت کرده و شکل بدن را به خود می‌گیرد.

جلوگیری از انتقال ارتعاش

تشک مموری فوم ارتعاشات ناشی از تکان خوردن یک فرد را به قسمت دیگر منتقل نمی‌کند. یعنی هنگامی که از تشک دو نفره استفاده می‌کنید تکان فرد دیگری خواب شما را بهم نمی‌زند. در اصل هنگامی که شما تکان می‌خورید فوم نیروی وارد شده را جذب کرده و به دیگر قسمت منتقل نمی‌کند.

بهبود دردهای مفصلی

 

بهبود دردهای مفصلی

بهبود دردهای مفصلی

 

هنگام خوابیدن روی این تشک وزن به طور متعادل تقسیم می‌شود. این تشک نیز با تغییر شکل و پر کردن انحناهای بدن، جلوی فشار بیش از حد به کمر و گردن را می‌گیرد. در نتیجه فرد علاوه بر تجربه خوابی راحت، در وضعیت صحیح در حین خواب قرار می‌گیرد.

طول عمر مفید

تشک‌های مموری فوم با توجه به ساختاری که دارند از طول عمر مفیدی برخوردار هستند. این تشک‌ها به مرور زمان خم نشده و یا از بین نمی‌روند. همچنین مراقبت از آن‌ها آسان تر است. بنابراین طبق تحقیقات ثابت شده است تشک مموری فوم را چندین سال می‌توانید استفاده کنید.

معایب تشک مموری فوم

گرم شدن تشک حین خوابیدن

برخی از دلایل احتمالی ثابت کرده است که تشک مموری فوم گرم می‌شود. البته صحت این قضیه به طور کامل مشخص نشده است. از طرفی بیشتر تشک‌هایی با فوم‌های ژلی گرم می‌شود. بنابراین تشک‌های مموری فوم با فوم‌های طبیعی و گیاهی هرگز گرم نمی‌شود.

تولید بوی بد

اگر به فوم‌های تولیدی افزودنی‌های طبیعی اضافه شود ممکن است تشک در ابتدا بوی بد بدهد. این اتفاق بسیار نادر است و در صورتی که رخ دهد معمولا به مرور از بین می‌رود.


فروش انواع تشک مموری فوم


برای اطلاع از قیمت تشک مموری فوم و خرید تشک مموری فوم با کیفیت، خوب است به مرکز خرید تشک رویال سری بزنید. می‌توانید اطلاعات بیشتر را از طریق مشاهده سایت و یا تماس با مشاوران ما دریافت کنید. ما شما را برای خریدی مطمئن یاری می‌کنیم.


کلام آخر


اگر قصد خرید تشک مموری فوم را دارید، مطالب فوق را با دقت مطالعه کنید. در نوشته فوق در مورد مزایا و معایب تشک مموری فوم صحبت کردیم. امیدواریم با خواندن آن‌ها اطلاعات کافی را دریافت نمائید. در غیر اینصورت از طریق تماس با شماره تلفن‌های درج شده مشاوره رایگان دریافت نمائید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *