تعویض تشک کهنه با تشک جدید

طرح تعویض انواع تشک کهنه با تشک جدید

تصور کنید تشک شما دیگر قابل استفاده نباشد،و یا به هر دلیلی رغبت استفاده از تشک خود را ندارید، در این حالت به فکر این هستد که تشک جدید خریداری کنید، اما حوصله‌ای برای این کار ندارید، حتی فکر اینکه با تشکی که در حال حاضر دارید چه کنید! حتی حاضرید تشک را در بیرون منزل رها کنید، اما هر معمایی راهکاری دارد، نمایندگی مرکزی تشک رویال، در راستای رفاه شما اقدام به این کار کرده است، شما تنها با استفاده مشاوره رایگان با کارشناسان ما، تشک مورد استفاده خودتان را خرید می‌کنید ( به صورت اینترنتی یا حضوری)، سپس شرکت تشک جدید که انتخاب کرده‌اید را به صورت رایگان درب منزل شما فرستاده و تشک کهنه شما را بدون اینکه شما حتی دست به تشک بزنید، از شما بر‌میدارد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری در مورد  بیان کنیم.

جهت خرید تشک طبی رویال کلیک نمایید.

تشک را تعمیر کنیم یا تعویض ؟

با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا، تعویض تشک قدیمی با یک تشک نو، اندکی دشوار است. بهتر است به جای تعویض تشک خود مشکلات آن را رفع کنید. تشک‌ها معمولا از ناحیه فنر و یا رویه، دچار فرسودگی می‌شوند. با سپردن تشک کهنه خود به نمایندگی تشک رویال و بهره مندی از طرح تعویض و تعمیر تشک در این مجموعه، به راحتی می‌توانید تشک خود را همانند روز اول تحویل بگیرید. برای اطلاع از هزینه تعمیر تشک خود، با مجموعه تشک رویال تماس حاصل نمائید.

چه خدماتی شامل تعمیرات تشک رویال می‌شود؟

در این مجموعه می‌توانید از چند جهت تشک خود را تعمیر و بازسازی کنید:

  1. تغییر سایز تشک یکی از خدماتی است که در حیطه تعمیر تشک قرار می‌گیرد. شما می‌توانید سایز تشک خود را تغییر دهید و آن را کوچک تر و یا بزرگ تر کنید.
  2. تعویض رویه پارچه تشک. از آنجایی که رویه تشک، بیشترین قسمتی است که در تشک از بین می‌رود،می توانید با بهره مندی از خدمات تشک رویال، پارچه رویی تشک را تعویض کنید. با اینکار تشک شما ظاهری مناسب پیدا می‌کند. البته در این زمینه برای جلوگیری از آسیب دیدن مجدد رویه تشک می‌توانید از پد محافظ تشک رویال استفاده کنید. برای مشاهده پد محافظ، به صفحه اصلی سایت و در بخش محصولات مراجعه نمائید.
  3. اگر فنرهای تشک شما آسیب دیده است، می‌توانید درخواست تعویض فنر دهید. حتی می‌توانید تشک فنری خود را به تشک طبی تبدیل کنید.
  4. تعویض لایه‌های داخلی، الیاف، فوم ها، اضافه کردن تقویت کننده در فنرها و… نیز شامل خدمات تعمیر تشک می‌شود.
  5. می توانید تشک خود را به دلخواه سفت تر و یا نر تر کنید.

جهت خرید تشک طبی فنری رویال کلیک نمایید.

آیا به تشک جدید نیاز دارید؟

برای هر تشکی زمان تعویض آن تقریبا مشخص است. اگر مثل قبل کار نمی کند یا علائم سایش و پارگی در آن مشاهده می شود، زمان برای خرید تشک جدید فرا رسیده است. با این وجود برخی مواقع تشخیص آنکه زمان تعویض تشک فرا رسیده واضح نیست. مشابه با صندلی قدیمی یا کفش های کهنه مورد علاقه تان تشک شما نیز می تواند تا حدی احساس راحتی برای شما داشته باشد با اینکه قابلیت پشتیبانی مناسب بدن شما را از دست داده باشد. با توجه به آنکه خواب تاثیر بسزایی روی توانایی ما برای کار کردن و تفکر دارد، ارزیابی کارایی سرویس خواب خود به طور دوره ای از اهمیت بالایی برخوردار است.

علائم نیاز به تشک و تختخواب جدید

  • با بی حسی و درد از خواب بلند می شوید.
  • خواب بهتری در جایی غیر از جای خود تجربه کرده اید.
  • تشک شما نشانه هایی از استفاده بیش از حد دارد (خم شدگی، پارگی، شکاف، سوراخ و لکه).
  • بعد از یک خواب طولانی احساس خستگی می کنید.
  • تشک شما ۷ سال یا بیشتر عمر دارد.

عواملی که در عمر تشک تاثیر زیادی دارد

این که یک تشک چقدر عمر می کند بستگی به فاکتور های مختلفی مثل مقدار استفاده و کیفیت اجزای سازنده آن دارد اما به طور کلی تشکی که مدت ها مورد استفاده قرار گرفته است، دیگر مثل قبل راحتی لازم را برای شما فراهم نمی آورد و بایستی تعویض گردد. در ذهن داشته باشید که بدن افراد در طول زمان تغییر می کند و نیاز برای راحت بودن آن افزایش می یابد. به این دلیل بهتر است راحتی بدن خود را روی تشک و تختخواب های جدید آزمایش کنید.