مقالات تشک رویال

خرید تشک مناسب برای افراد سنگین وزن

خرید تشک مناسب برای افراد سنگین وزن
  •  خرید تشک مناسب برای افراد سنگین وزن
  • افراد سنگین وزن چه تشکی باید انتخاب کنند؟

وزن نقش مهمی در انتخاب تشک دارد. بنابراین هنگام خرید تشک رویال، توجه به وزن باید مد نظر باشد. انتخاب تشک مناسب، راحتی شما را تضمین می‎‌کند. بنابراین حتما تشکی مناسب با وزن و شرایط بدنی خود انتخاب کنید. در مقاله خرید تشک مناسب برای افراد سنگین وزن ، اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار می‎‌دهیم.


افراد سنگین وزن چه تشکی باید انتخاب کنند؟


در ادامه به یک سری از موارد مهم در خرید تشک مناسب برای افراد سنگین وزن اشاره خواهیم کرد.

ضخامت تشک برای افراد سنگین وزن

اولین موضوع توجه به ضخامت تشک است. به طور کلی ضخامت تشک‌ها بین 15 تا 36 سانتی متر است. لازم به ذکر است نوع تشک در ضخامت آن تاثیر دارد. به طور مثال تشک مموری فوم که یک تشک طبی است، ضخامت کمتری نسبت به تشک‌های معمولی دارد.

از آنجایی که افراد سنگین وزن فشار بیشتری به تشک وارد می‎‌کنند، باید تشکی با ضخامت بیشتر انتخاب نمایند. در غیر اینصورت امکان دارد راحتی لازم را احساس نکنند. به طور معمول، میزان ضخامت تشک برای یک فرد معمولی، 30 سانتی متر است.

 


برای خرید تشک طبی با قیمتی مناسب کلیک کنید


میزان سفتی تشک برای افراد سنگین وزن

 

میزان سفتی تشک برای افراد سنگین وزن

میزان سفتی تشک برای افراد سنگین وزن

 

افراد سنگین تر به طور متوسط بیشتر از افراد معمولی در تشک فرو می‎‌روند. به طوری که 5 سانتی متر بیشتر فرو خواهند رفت. این امر به ضرر فرد تمام می‎‌شود. چرا که فرو رفتگی بیشتر منجر به قرار گرفتن بدن در وضعیتی نامناسب و همچنین گرمای بیشتر می‎‌شود. از این رو تشک افراد سنگین وزن باید سفت تر از افراد معمولی باشد. می‎‌دانید که افراد سنگین وزن، بیشتر از افراد معمولی دچار عارضه کمردرد، گردن درد، زانو درد و… می‎‌شوند. در نتیجه به درجه سفتی تشک باید توجه نمائید. اگر بخواهیم میزان نرمی تا سفتی تشک را بین اعداد 1 تا 10 شماره گذاری کنیم، افراد سنگین وزن باید تشکی با درجه سفتی 6 را انتخاب کنند.

نوع تشک

تشک‌های طبی، بهترین انتخاب برای افراد سنگین وزن هستند. نمونه بارز این تشک‌ها تشک‌های مموری فوم هستند. تشک‌های مموری فوم با درجه سفتی مناسبی طراحی می‎‌شوند. همچنین متناسب با شکل بدن و ستون فقرات تغییر شکل می‎‌دهند. از این رو گزینه مناسبی هستند. تشک‌های مموری فوم دارای تهویه مناسب بوده و همچنین از سفتی نرمال برخورداند. بنابراین راحتی لازم را برای افراد سنگین وزن در هنگام خواب فراهم می‎‌کنند.

توجه به جنس تشک

جنس تشک باید به گونه‌ای باشد که دمای نرمال را در هنگام خواب برقرار کند. از آنجایی که بدن افراد سنگین وزن بالاتر از افراد دیگر است، بهتر است جنس تشک به گونه‌ای باشد که خنکی لازم را ایجاد کند. تشک‌های ژل دار انتخاب خوبی هستند. تشک‌های لاتکس و تشک‌های ژل دار، با توجه به درجه حرارت بدن، میزان خنکی لازم را فراهم می‎‌کنند تا فرد در طول خواب راحت باشد.


کلام آخر


راهنمایی‌های لازم در خصوص خرید تشک مناسب برای افراد سنگین وزن را در مطالب فوق بیان کردیم. امیدواریم یاری دهنده شما در این زمینه باشیم. مرکز خرید تشک رویال ، مطرح ترین مجموعه در زمینه تولید انواع کالای خواب و تشک‌های طبی و فنری است. برای آشنایی بیشتر با محصولات ما می‎‌توانید از سایت دیدن کرده و در صورت نیاز، اقدام به خرید انواع تشک کنید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *