مقالات تشک رویال

کدام تشک برای تخت خوب است؟

کدام تشک برای تخت خوب است؟
  • کدام تشک برای تخت خوب است؟
  • برای پیدا کردن تشک خوب چه نکاتی را باید در نظر داشته باشید؟
  • فروش انواع تشک

تنوع و مدل‌های ‌مختلف تشک در بازار سبب شده است که ما در انتخاب سر دو راهی قرار بگیریم. سوالی که اغلب مشتریان از ما می‌پرسند این است که کدام تشک برای تخت خوب است؟ پاسخ این سوال در مطالب زیر نهفته است. برای انتخاب یک تشک خوب باید نکات زیادی را در نظر بگیرید. ما شما را راهنمایی می‌کنیم.


برای پیدا کردن تشک خوب چه نکاتی را باید در نظر داشته باشید؟


اگر به دنبال خرید تشکی خوب و مورد نیاز اهدافتان هستید، حتما باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

یک تشک خوب پارچه باکیفیتی دارد

پارچه تشک بخش مهمی است. از آن جایی که این پارچه در تماس مستقیم با بدن ماست باید کاملا بهداشتی باشد. تشک خوب تشکی است که ضد حساسیت و آنتی باکتریال است. از طرفی لایه رویی تشک نیز باید مقاومت بالایی داشته باشد و سریع از بین نرود. هرچقدر تشک از الیاف طبیعی تری ساخته شده باشد مفید تر است. بنابراین به دنبال تشک‌های ‌طبیعی باشید.

پارچه‌های ‌جدید در تشک‌های ‌مدرن امروزی خاصیت‌های ‌جالبی دارند. این پارچه‌ها ‌در غالب بیوریتمیک مانند تشک سوپر بیوریتمیک یا ام بی ام وارد بازار می‌شوند. سنگ‌های ‌معدنی بکار رفته در آن سبب خوابی راحت می‌شود. در آخر نیز بهتر است پارچه خنک دهی لازم را به وجود آورد.

یک تشک خوب ارگانیک است

ارگانیک بودن تشک و حفظ تناسب صحیح بدن بسیار مهم است. شما حداقل ۷ ساعت در شبانه روز روی تشک می‌خوابید. بنابراین مهم است که مواد اولیه از چه جنسی باشد. باید مطمئن شوید در دراز مدت تغییر شکل نداده و تناسب بدن را بهم نمی‌ریزد. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که برای محیط زیست ضرری نداشته باشد. تشک های ‌طبی یا مموری فوم، عموما گزینه خوبی برای حفظ تناسب بدن است. ارگانیک بودن یک تشک از آسیب زدن آن به محیط زیست جلوگیری می‌کند.

تشک هایی با لایه لاکتس و مموری فوم

تشک هایی با لایه لاکتس و مموری فوم

تشک هایی با لایه لاکتس و مموری فوم

 

همان طور که گفتیم خوب است تشکی که می‌خرید ارگانیک و طبی باشد. لاتکس تشکی ساخته شده از صمغ درختان است. همچنین پر کننده گودی کمر است و ستون فقرات را در حالت طبیعی حفظ می‌کند.

مموری فوم نیز حالتی برگشت پذیر و نرم دارد. این تشک متناسب با شکل بدن تغییر شکل داده و ستون فقرات را در حالت طبیعی حفظ می‌کند. بنابراین به عنوان تشکی طبی و ضد حساسیت می‌توانید از آن استفاده کنید.

تشک هایی با فنر متصل و منفصل

درباره این تشک به طور مفصل در مقاله تشک متصل بهتر است یا منفصل توضیح دادیم. این تشک‌ها ‌فنری هستند. تشک متصل با فنرهایی متصل بهم ساخته می‌شود. در این تشک به مرور ممکن است فنرها از بین برود. همچنین ارتعاشات ناشی از تکان‌های ‌فرد به سایر قسمت‌های ‌تخت منتقل می‌شود و این کمی آزار دهنده است. در مقابل تشک‌های ‌منفصل از این عیوب برخوردار نیستند. بنابراین انتخاب بهتری نسبت به تشک‌های ‌متصل هستند.

مارک‌های ‌مختلف تشک

مارک‌های ‌مختلف تشک

مارک‌های ‌مختلف تشک

در بین تشک‌های ‌بازار هر یک خصوصیت و ویژگی مفید خود را دارند. بنابراین نمی‌توان گفت همه می‌توانند از هر تشکی استفاده کنند. هر برند هدف هایی را در نظر دارد و با توجه به آن تشک تولید می‌کند. به طور مثال تولید کنندگان برندی که تشک‌های ‌درمانی یا طبی می‌سازند، تنها این نکته را برای تولید تشک بولد می‌کنند. همچنین تولیدکنندگانی که برای کودکان تشک تولید می‌کنند تنها متریال هایی را مد نظر قرار می‌دهند که یک کودک هنگام خواب باید داشته باشد. ( ما تنها در مورد برند تشک رویال میتوانیم صحبت کنیم )

از این رو اگر قصد خرید تشک رویال را دارید، بهتر است به اهداف خود نیز از خرید توجه کنید. ببینید تشک را برای چه کاری می‌خواهید. سپس به دنبال بهترین برند در همان حیطه باشید.


فروش انواع تشک


اگر قصد خرید تشک خوب را دارید، راهنمایی‌های ‌لازم را از مشاوران فروش مرکز خرید تشک رویال دریافت کنید. مطمئن باشید ما شما را با توجه به اهداف و بودجه‌ای که دارید به بهترین نحو راهنمایی می‌کنیم. اگرچه در مطالب فوق نیز در مورد تشک خوب برای تخت صحبت کردیم. راهنمایی‌های ‌فوق خلاصه‌ای ‌مفید از انتخاب تشک خوب برای تخت هستند. با مراجعه به آن اطلاعات لازم را دریافت کنید. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با شماره‌های ‌درج شده در سایت تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *