مقالات تشک رویال

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

بهترین تشک برای دیسک کمر
  • بهترین تشک طبی برای دیسک کمر و کمر درد
  • کدام تشک برای دیسک کمر خوب است؟

دیسک کمر یکی از عارضه‌های رایج در بین سالمندان و بعضا قشر جوان است. یکی از موارد مهمی که در درمان دیسک کمر باید مورد توجه قرار گیرد، خرید تشک مناسب کمر درد است. بدن در زمان خواب باید در وضعیت مناسبی قرار گیرد. بنابراین خرید تشک دیسک کمر باید عضلات شما را در وضعیت مناسبی قرار دهد. از این رو ما کارشناسان نمایندگی تشک رویال قصد داریم در ادامه بهترین تشک برای دیسک کمر را معرفی ‌کنیم.


کدام تشک برای دیسک کمر خوب است؟


تشک‌ها در گونه‌های مختلفی قرار دارند، ما در این مقاله به شما در مورد اینکه چه تشکی برای شما مناسب است، صحبت می کنیم، اما قبل از اینکه مقاله را بخوانید، باید نظر پزشک خودتان را در این مورد بدانید، چون کسانی که از مشکل ستون فقرات کمری یا گردنی یا حتی ارتوپدی (مثل لکن یا زانو) زنج می‌برند، انتخاب تشک برایشان باید حساس‌تر باشد، لذا در ابن مورد بیماران را به دو دسته تقسیم می‌کنیم، کسانی که میزان سفتی تشکشان باید سفت باشد (مانند فرش)، یعنی این افراد روی فرش به راحتی می‌توانند استراحت نمایند و کسانی که با توجه به بیماریشان و نظر پزشک خود، تشکی مناسب تر نسبت به تشک‌های دسته اول را نیاز دارند، پس در ادامه مقاله با همراه باشید:

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

تشک طبی مخصوص دیسک کمر

خرید تشک طبی مخصوص دیسک کمر

1- دسته اول (کسانی که تشک سفت را دوست دارند، یا بروی فرش نیز مشکلی ندارند) بایستی تشک طبی مخصوص دیسک کمر یا ارتوپدیک را استفاده کنند.

این تشک طبی سفت برای دیسک کمر دارای میزان سختی بسته نوع تشک بین 85 تا 100 درصد است، البته 100 درصد در مورد این تشک‌ها اغراق است، زیرا با توجه به پارچه رویه و یک لایه نازک ابر که فاصله مابین اسفنج ریباند وجود دارد، در حد 5 سانتی‌‍متر فرورفتگی دارد که البته این بسیار اصولی و طبق استانداردهای جهانی در زمینه تولید تشک می‌باشد ( در جمع‌بندی باید بگوییم که این تشک ها برای بیمارانی که عمل جراحی ارتوپدی داشته‌اند، بایستی حتما پس از عمل خود و با توجه به نظر اکثر پزشکان متخصص، برای عدم تکان خوردن مهره‌های کمر، گردن، و یا حتی زانو و لگن توصیه می‌شود، البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد سالم هم این نوع تشک‌ها می‌پسندند ). برای خرید تشک طبی برای دیسک کمر، نمایندگی تشک رویال به شما تشک سوپر طبی ارتوپدیک صادراتی، تشک سوپر طبی لایکو مدیکال،  تشک لایکو ارتوپدیک را به شما پیشنهاد می کنیم.

تشک طبی مموری فوم مناسب برای کمر درد

2-دسته دو ( این دسته از افراد که بیشتر مشتریان را تشکیل می‌دهند، تشکی را دوست دارند که بر اساس انحنای اندام‌هایشان تشک فرو رفته وبه میزان فشاری که به تشک‌ می‌ورند، تشک به داخل می‌رود. ( البته میزان فشار باسن نسبت به اندام‌ های دیگر بیشتر است). این تشک‌ها هم برای بیمارانی که مشکل بسیار حادی در زمینه ستون فقرات، دیسک کمر ندارند باید با دستور پزشک و میزان علافه خودشان صورت گیرد، و البته برای همه افراد که در حال حاضر آمار قابل توجهی از این نوع تشک استفاده می‌کنند.

در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین تشک طبی مخصوص دیسک کمر برای افرادی که مشکلات حاد مربوط به کمر درد و دیسک دارند باید حتما زیر نظر پزشک انجام شود.

قیمت خرید بهترین تشک طبی مخصوص دیسک کمر

هیچ الزامی ندارد که شما جهت خرید تشک مناسب برای کمر درد هزینه های گزافی را پرداخت نمایید و تشک های گرانی را خریداری کنید. چرا که این موضوع به طور کلی ثابت شده که انواع تشک های دیسک کمر که قیمت متوسطی نیز دارند جهت خواب راحت و بدون درد کمر مناسب می باشند. نمایندگی تشک رویال با قرار دادن طرح خرید تشک اقساطی در صورتی که شما قصد خرید تشک با هزینه های بیشتر را داشته باشید این مشکل را برایتان برطرف کرده است. شما می توانید کالای خوابتان را پس از دریافت مشاوره رایگان از متخصصین مجموعه ما خریداری کنید و درب منزل آن را دریافت کنید و سپس همان جا چک ها را به ما تحویل بدهید.

باید به این نکته توجه داشت که تشک و انواع سرویس خواب تنها دلیل خوابیدن آسوده و بدون درد نیست ولی می توان گفت که نقش بسزایی را در این زمینه ایفا می کند. عوامل مختلف و گوناگون بسیاری در این حوزه حائز اهمیت می باشند که از این قبیل می توان به شرایط خواب درست، مدل بالشتی که مورد استفاده قرار میگیرد و… نیز اشاره نمود.

بهترین تشک برای دیسک کمر

بهترین تشک برای دیسک کمر

تشک‌های مموری فوم امروزه در بازار طرفدار زیادی دارند. این تشک‌ها از ماده نرمی ساخته می‌شوند که تحت تاثیر دمای بدن هستند. هنگامی که روی تشک مموری فوم دراز می‌کشید با توجه به دمای بدن تغییر شکل می‌دهد. یعنی مطابق با وضعیت صحیح ستون فقرات تغییر شکل می‌دهد. در نتیجه بدن در وضعیتی مناسب قرار می‌گیرد. یعنی در طول شب بدن در وضعیتی نرمال خواهد بود. بنابراین تشک مموری فوم یکی از تشک مناسب برای دیسک کمر است.

تشک های ترکیبی مخصوص دیسک کمر

دومین دسته از تشک طبی برای دیسک کمر ، تشک‌های ترکیبی هستند. این تشک‌ها از یک لایه مموری فوم و یک لایه لاتکس ساخته می‌شوند. تشک مناسب برای دیسک کمر هستند. این تشک‌ها باعث راحتی و قرار گیری صحیح عضلات شده و بدن را در وضعیت مناسبی قرار می‌دهند.

تشک لاتکس

لاتکس یکی از انواع تشک های مناسب برای کمر درد است که با مواد طبیعی ساخته می‌شود. تشک‌های لاتکس مشابه تشک‌های مموری فوم هستند. ساختار اصلی تشک لاتکس از مواد گیاهی است. اغلب پزشکان، تشک‌های لاتکس را به عنوان تشک برای درمان دیسک کمر معرفی می‌کنند.

از راهنمای خرید تشک کمر درد زیر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع تشک های ارائه شده و مزایای آنها استفاده کنید.

کدام تشک طبی برای من بهتر است؟

تشک طبی بادی ( که به آن تخت بیمارستانی بادی یا تشک های فشار آور نیز گفته می شود ) و تشک های فوم به محافظت از پوست ظریف کمک می کنند. برخی از آنها دارای سطوح فشار هوای متناوب (از طریق سیلندرهای هوا یا پمپ ها) برای بهبود گردش خون و جلوگیری از تشکیل زخم بستر هستند. بسیاری از تخت های فوم دارای شیب های پاشنه هستند که فشار روی پاشنه های حساس را کاهش می دهد تا از آسیب های ناشی از سایش جلوگیری شود.

تشک های فومی انتخابی و تشک های بادی دارای عناصری مانند کناره های بالدار برای کاهش خطرات سقوط و گیر افتادن هستند. برخی از تشک های بادی دارای حالت های انتقال هستند که فعالیت های روزمره زندگی را تسهیل می کند. تشک با فشار متناوب هوا و فوم درایو مدیکال نمونه محبوب تشک های بادی است که فشار متناوب را تغییر می دهد.

تشک مناسب برای دیسک کمر

خرید تشک طبی مخصوص دیسک کمر


میزان سفتی و نرمی تشک


از دیگر موارد مهمی که باید در خرید تشک برای دیسک کمر در نظر بگیرید، میزان سفتی تشک است. از آنجایی که در حین خواب کمر شما بیشترین تماس را با تشک دارد، بنابراین نیاز است تشک انتخاب شده کمر شما را در راحت ترین وضعیت قرار دهد. تشک خیلی سفت برای درمان دیسک کمر چندان مناسب نیست. چرا که سبب فشار مضاعف به کمر می‌شود.

خرید تشک طبی برای دیسک کمر که خیلی نرم باشد نیز عضلات را در خود فرو می‌برند. بنابراین ممکن است کمر حالتی خمیده پیدا کند. بهتر است تشک انتخاب شده از نظر سفتی مابین این دو باشد. یعنی علاوه بر راحت بودن، وضعیت صحیح به ستون فقرات و کمر بدهد. تشک‌های مموری فوم معمولا از نظر میزان سفتی بسیار مناسب است. اما تشک‌های لاتکس سفت تر هستند. البته به توصیه پزشکان هر دو تشک سبب تسکین درد کمر می‌شود.

در هنگام خرید تشک طبی مخصوص دیسک کمر چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

خرید تشک طبی مخصوص دیسک کمر نیازمند توجه به چندین فاکتور کلیدی است تا اطمینان حاصل شود که تشک انتخابی می‌تواند حمایت لازم را برای کاهش درد و بهبود خواب فراهم کند. در اینجا چند مورد مهم که باید در نظر بگیرید آورده شده است:

  1. نوع تشک: یکی از اصلی ترین نکاتی که باید در حین خرید تشک در نظر بگیرید نوع آن است. تشک های بادی، لاتکس، مموری فوم می توانند انتخاب مناسبی برای این افراد باشند. همانطور که پیشتر به آن اشاره شد تشک مموری فوم (Memory Foam) به دلیل تطبیق‌پذیری با شکل بدن و توزیع یکنواخت وزن، می‌تواند فشار روی نقاط درد را کاهش دهد. تشک‌های لاتکس طبیعی نیز حمایت خوبی ارائه می‌دهند و با دوام بالایشان گزینه مناسبی برای دیسک کمر هستند.
  1. درجه سفتی: تشک‌هایی با سفتی متوسط تا سفت می‌توانند حمایت کافی از ستون فقرات فراهم کنند و از فرو رفتن بیش از حد بدن جلوگیری کنند. این سطح سفتی به تراز صحیح ستون فقرات کمک می‌کند. برای خرید بهترین تشک طبی برای دیسک کمر مراجعه حضوری و تست تشک ها بهترین گزینه برای انتخابی ایده آل است. اما در صورتی که نمی توانید حضوری مراجعه کنید نیز می توانید با شماره 09122872788 در تماس باشید تا به شما در انتخاب بهترین تشک کمک کنیم….
  1. پشتیبانی از ستون فقرات و کاهش درد: اطمینان حاصل کنید که تشک دارای ویژگی‌های خاصی برای حمایت از ناحیه کمر باشد تا فشار روی دیسک‌های کمر کاهش یابد. تشک باید بتواند وزن بدن را به طور یکنواخت تقسیم کند تا فشار نقطه‌ای کاهش یابد. تشک مناسب دیسک کمر و کمر درد تشکی است که بتواند فشار به ستون فقرات را به کمترین حد ممکن برساند.
  1. کیفیت مواد و ضمانت نامه نیز اهمیت دارد: تشک‌هایی که دارای لایه‌های تنفسی هستند، جریان هوا را بهبود می‌بخشند و از تجمع گرما جلوگیری می‌کنند، که می‌تواند به راحتی خواب کمک کند. انتخاب تشکی که از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است می‌تواند دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد و حمایت بهتری از بدن فراهم کند. در کنار کیفیت مواد تشک‌هایی با گارانتی طولانی مدت معمولاً نشان‌دهنده اعتماد تولیدکننده به کیفیت محصول است. این امر می‌تواند اطمینان بیشتری به شما بدهد. مرکز فروش تشک اصفهان علاوه بر کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه با قرار دادن طرح تعویض و تعمیر تشک شرایطی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با آرامش خاطر خریدی متفاوت را تجربه کنید.

برخی از تشک‌های طبی ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند، اما به یاد داشته باشید که کیفیت و راحتی خواب در اولویت است. با مقایسه قیمت‌ها و ویژگی‌ها می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. با توجه به این که خواب و استراحت کافی و مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است با توجه به موارد بالا می توانید تشک مناسب برای دیسک کمر انتخاب کنید که علاوه بر راحتی، حمایت لازم برای کاهش درد و بهبود کیفیت خواب شما را فراهم کند.


کلام آخر


تشک رویال بزرگترین تولید کننده بهترین تشک طبی مخصوص دیسک کمر و فنری است. اگر به دنبال تشک‌های طبی با قیمتی مناسب و با کیفیت هستید، از مجموعه نماینده تشک رویال در اصفهان خریداری کنید.

مشاوران فروش مرکز تشک رویال، با ارائه اطلاعاتی مفید برای خرید تشک طبی برای دیسک کمر ، به شما کمک می‌کنند تشکی مناسب با توجه به نیازتان خریداری کنید. جهت مشاهده محصولات از سایت اصلی تشک رویال دیدن نمائید. تشک مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از ما بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *