مقالات تشک رویال

تشک ریباند چیست؟

تشک ریباند چیست

تشک ریباند، یکی از انواع تشک‌های طبی و پر طرفدار است. این تشک برای بهبود بسیاری از امراض عضلانی استفاده می‌شود. چقدر با تشک ریباند آشنایی دارید؟ آیا از خصوصیات و ویژگی‌های این تشک اطلاعی دارید؟ ما در این نوشته قصد داریم به طور مختصر تشک ریباند را مورد بررسی قرار دهیم. با گردآوری این مطالب سعی بر راهنمایی شما در انتخاب تشکی مناسب را داریم.

  • تشک ریباند چیست؟
  • ریباند چیست؟
  • مزایای تشک ریباند
  • ویژگی‌های اصلی تشک ریباند چیست؟
  • چرا استفاده از تشک ریباند توصیه می‌شود؟

ریباند چیست؟


ریباند یک لایه با تراکمی بسیار بالا است. بخش عمده این لایه را اسفنج تشکیل می‌دهد. در واقع این لایه توسط مواد اولیه اسفنج ساخته می‌شود. سپس توسط دستگاه پرس، تراکم مورد نیاز در این لایه ایجاد می‌شود. از این رو مهم ترین خصوصیت این لایه خاصیت نشکن آن است. از دیگر خصوصیات این لایه این است که فرو نرفته و خرد نمی‌شود. بنابراین جنس با دوامی دارد.

مزایای تشک ریباند

تشک ریباند دارای خصوصیاتی است که سایر تشک‌ها از آن بهره مند نیستند. مهم ترین خصوصیات تشک ریباند عبارت است از:
۱- این تشک اگرچه ساختاری سفت دارد و جزو تشک‌های سفت محسوب می‌شود، اما با توجه به موادی که در آن به کار رفته است خرد نمی‌شود.
۲- خاصیت ارتجاعی ندارد اما تراکم زیادی دارد. بنابراین فرو نمی‌رود و یا نمیشکند.
۳- این تشک جزو تشک‌های طبی محسوب می‌شود. بنابراین برای تسکین دردهای عضلانی بسیار مناسب است. این تشک یک انتخاب عالی برای افرادی است که دیسک کمر دارند و از دردهای مفصلی رنج می‌برند.
۴- جنس عالی این تشک سبب طول عمر مفید آن می‌شود. بنابراین با خرید تشک ریباند می‌توانید اطمنیان حاصل کنید که تشکی با کیفیت خریداری نموده اید.
ویژگی‌های اصلی تشک ریباند چیست؟
۱- تشک‌های ریباند معمولا با لایه‌های ۸۰ کیلویی لایه ریباند تولید می‌شوند.
۲- اسفنج‌های ۳۰ کیلویی به فاصله ۳ سانت روی ریباند قرار می‌گیرد.
۳- معمولا دارای لایه‌های ضد حساسیت پلی استر هستند. بنابراین این ویژگی مثبت سبب شده است این تشک بهترین انتخاب برای افراد حساس باشد.


جهت خرید تشک ریباندی رویال کلیک کنید.


پارچه ژاکارد تشک های رویال

پارچه ژاکارد تشک های رویال

۴- تشک ریباند دارای کپسول هوا است. این کپسول هوا را داخل لایه‌های تشک عبور می‌دهد.
۵- پارچه‌های رویی این تشک‌ها معمولا از جنس پنبه است. بنابراین رویه‌ای نرم و با کیفیت دارد.
۶- ارتفاع تشک ریباند ۲۰ سانتی متر است. یعنی مقدار فاصله لازم تا زمین جهت غلبه بر نیروی گرانش را به وجود می‌آورد.

چرا استفاده از تشک ریباند توصیه می‌شود؟

فشار عضلانی بعد از خوابیدن روی زمین

فشار عضلانی بعد از خوابیدن روی زمین

بیشتر پزشکان استفاده از تشک ریباند و تشک‌های سفت را توصیه می‌کنند. تشک ریباند تمامی قوس‌های بدن را حفظ کرده و عضلات را در حالت طبیعی و راحت قرار می‌دهد. بنابراین برای بهبود کمردرد و دردهای مفصلی توصیه می‌شود. از طرفی این تشک‌ها بهترین انتخاب برای سالمندان هستند. چرا که در حفظ وضع طبیعی بدن و بهبود دردها بسیار مناسب است.


کلام آخر


تشک ریباند تشکی است که از لایه‌های اسفنجی ساخته می‌شود. ساختار محکم و سفت این تشک، سبب شده است انتخابی ایده آل برای کسانی باشد که دردهای مفصلی دارند. اگر قصد خرید تشک طبی دارید، تشک ریباند بهترین انتخاب برای شماست. برای دریافت اطلاعات و راهنمایی‌های لازم و انتخاب بهترین تشک، با ما تماس بگیرید. ما شما را در انتخاب یک تشک خوب یاری خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *