مقالات تشک رویال

ملحفه هتلی

خرید ملحفه هتلی

 ملحفه هتلی 


ملحفه هتلی ، پوششی سفید رنگ و یا رنگی است. از این پارچه به عنوان محافظی برای روی تخت یا زیر پتو استفاده می‌شود. ملحفه هتلی خوب، دارای چندین ویژگی است. در هنگام خرید ملحفه هتلی لازم است به تمام نکاتی که در ادامه گفته می‌شود، توجه کنید.

در بعضی از هتل‌ها به دلیل وجود حساسیت به ملحفه نخی یا پارچه ای، از ملحفه کتان استفاده می‌شود. اما بهتر است بدانید ملحفه کتان، پس از شست و شو چروک می‌شود. به قدری که جهت استفاده مجدد باید آن را توسط برس یا غلطک به خوبی اتو کنید تا صاف شود. بنابراین دردسر زیادی دارد.

ویژگی های یک ملحفه هتلی خوب

در هنگام خرید ملحفه هتلی چندین نکته را باید به خاطر داشته باشید. ما به عنوان یکی از فروشندگان فروش عمده ملحفه هتلی در سراسر ایران، به شما توصیه می‌کنیم نکات زیر را به خوبی در خاطر داشته باشید:

  1. ملحفه هتلی باید کاملا سفید و بدون پرز باشد. (برای جلوگیری از ایجاد حساسیت)
  2. بهتر است جنس محلفه هتلی، ترکیبی از کتان و پلی استر باشد.
  3. جنس ملحفه باید طوری باشد که به خوبی شسته و اتو شود.
  4. توجه کنید لبه ملحفه خریداری شده باید دوردوزی باشد.
  5. ملحفه مرغوب پس از شست و شو نباید پرز بدهد.
  6. حتما ملحفه را پس از شست و شو به وسیله خشک کن خشک کنید. چرا که ملحفه نم دار پس از اتو کردن زرد شده و بوی بدی می‌دهد.
ملحفه ساده هتلی

ملحفه هتلی ساده

بهتر است برای هتل، از ملحفه‌های ساده استفاده کنید. ملحفه‌های گل دار و رنگی برای هتل مناسب نیست. چرا که سریع تر از ملحفه‌های دیگر کثیف یا چرک می‌شود.

گرفتن سفارش فروش ملحفه به صورت عمده

در صوزتی که ملحفه هتلی به تعداد بالا نیاز دارید، تنها کافیست با ما در تماس باشید، تا تمام اطلاعات تکمیلی در این مورد را به شما بدهند، لازم به ذکر است که این نوع نوع ملحفه‌ها تنها به سفارش مشتری و با تعداد بالا امکان پذیر است.

در هنگام خرید ملحفه به اندازه ملحفه دقت کنید

 در هنگام خرید ملحفه هتلی، توجه به اندازه آن مهم است. ملحفه هتلی علاوه بر اینکه باید روی تشک را به طور کامل پوشش دهد، از هر طرف نیز ۱۰ سانتی متر باید زیر تشک برود. بنابراین توجه به این مورد کمک می‌کند تشک کثیف نشود.

تعداد ملحفه مورد نیاز برای هر تخت در هتل، دو عدد است. یکی از آن‌ها روی تخت و دیگری برای زیر پتو در نظر گرفته می‌شود. البته در هتل‌های لوکس ۳ عدد هم استفاده می‌شود و معمولا دو ملحفه برای زیر پتو استفاده می‌کنند.

فروش ملحفه هتلی با کیفیت در سراسر ایران

ما به عنوان بزرگ ترین تولیدی ملحفه هتلی در ایران، نماینده فروش انواع ملحفه‌های هتلی در سراسر ایران هستیم. چنانچه قصد خرید ملحفه هتلی دارید، ابتدا نکات فوق را در نظر داشته باشید. انواع ملحفه هتلی را با قیمتی مناسب و کیفیتی مرغوب، خریداری کنید. طرح‌های ساده ، گل دار و رنگی و هر طرحی که بخواهید را انتخاب کنید و با بهترین قیمت سفارش دهید.


کلام آخر


تا این قسمت در مورد خرید ملحفه هتلی، صحبت کردیم. توصیه می‌کنیم برای خرید ملحفه هتلی حتما نکات گفته شده را در نظر داشته باشید. سعی کنید از ملحفه‌های ساده تر برای هتل استفاده نمائید و به جنس آن توجه کنید. همچنین برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت ملحفه هتلی در سراسر ایران، از ما کمک بخواهید. ما بزرگ ترین نماینده فروش عمده ملحفه هتلی در ایران هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *