مقالات تشک رویال

منسوجات هتلی چیست

منسوجات هتلی چیست
  • منسوجات هتلی چیست؟
  • انواع منسوجات هتلی
  • ویژگی هایی که منسوجات هتلی باید داشته باشند
  • فروش منسوجات هتلی

منسوجات هتلی چیست؟


همانطور که در مقاله‌های قبلی گفته شد، منسوجات به آن دسته از لوازمی گفته می‌شود که از پارچه و نخ تولید می‌شوند. به طور کلی منسوجات به معنی پارچه‌های بافتنی است. منسوجات هتلی نیز شامل لوازمی است که از پارچه تهیه شده اند. لوازمی مانند حوله، رو تختی، روبالشی و… است. در مقاله منسوجات هتلی چیست می‌خواهیم توضیح بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.
از آنجایی که امروزه، گردشگری و مسافرت بسیار زیاد شده است، سکونت در هتل نیز افزایش یافته است. بنابراین در هتل باید از امکاناتی استفاده شود که مشتری را به استقامت در آنجا تشویق کند.

هتل‌ها سرویس‌های زیادی را به مشتریان ارائه می‌دهند. یکی از مهم ترین سرویس ها، منسوجات هتلی است. تنوع و کیفیت در منسوجات هتلی، حرف اول را می‌زند. بنابراین اگر شما برای هتل خود از منسوجات با کیفیت و زیبا استفاده کنید، مسلما مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد.

انواع منسوجات هتلی

انواع منسوجات هتلی

انواع منسوجات هتلی

 

مهم ترین بخش منسوجات هتلی را کالای خواب در بر می‌گیرد. بالش، رو تختی، پتو و ملحفه هتلی، مهم ترین منسوجات هتلی به حساب می‌آیند. این منسوجات باید از هر نظر از کیفیت بالایی برخوردار باشند. جنس، طرح، درصد حساسیت، سهولت در شست و شو و… نکاتی است که باید در خرید منسوجات به آن توجه کرد.

ویژگی هایی که منسوجات هتلی باید داشته باشند

مسلما چیزی که برای کالای خواب هتل مطرح است، سادگی و راحتی در کنار شست و شوی آسان است. از این رو سعی کنید با در نظر داشتن این نکته، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

• بالش، به عنوان یکی از منسوجات هتلی، باید دارای استاندارد‌های لازم باشد. میزان نرمی بالش باید استاندارد باشد. یک بالش خوب نه خیلی سفت است و نه خیلی نرم. همچنین داخل بالش بهتر است از پشم شیشه بوده و روی بالشی نیز از جنس نخ باشد. شست و شو و مراقبت از پارچه‌های نخی آسان تر است.

• پتو، ملحفه، یا لحافی که برای هتل استفاده می‌کنید، بهتر است از جنس رو بالشی باشد. طرح روی آن چندان مهم نیست. اما بهتر است از جنس نخ باشند و زبر نباشند. سعی کنید از رنگ‌های روشن استفاده کنید. رو تختی را نیز فراموش نکنید. اینکار برای مراقبت از تشک و حفظ بهداشت عمومی مهم است.

• حوله، از دیگر منسوجات هتلی نیز، کالای مهمی است. از حوله‌های یکبار مصرف برای هتل استفاده می‌شود. این حوله‌ها معمولا به صورت تنپوش نیست. اما جنس آن باید از پنبه باشد. ترجیحا رنگ سفید را برای آن در نظر بگیرید. سعی کنید حوله انتخابی شما نرم و ضد حساسیت باشد.

منسوجات هتلی چیست

ویژگی های منسوجات هتلی

 


فروش منسوجات هتلی


برای خرید منسوجات هتلی با کیفیتی تضمینی، می‌توانید از ما کمک بخواهید. فروشگاه تشک رویال، تولید کننده انواع منسوجات خانگی و هتلی، ارائه دهنده محصولات باکیفیت هتلی است. اگر هدف شما خرید تشک، ملحفه، پتو، حوله و… است، ما به عنوان بزرگ ترین تولید کننده منسوجات هتلی، شما را در خریدی مطمئن یاری می‌کنیم.


جمع بندی


منسوجات هتلی، به کالایی گفته می‌شود که برای هتل مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقاله منسوجات هتلی چیست به شرح کامل منسوجات هتلی پرداخته شد. این کالا شامل: تشک، پتو، ملحفه و حوله است. اگر قصد خرید منسوجات هتلی را دارید، مطالب فوق راهنمای خوبی برای شما هستند. چنانچه نیازمند راهنمایی بیشتر هستید با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *