مقالات تشک رویال

فروش عمده محافظ تشک ( پد محافظ ) معمولی و ضد آب

فروش عمده محافظ تشک معمولی و ضد آب

ویژگی‌های محافظ تشک‌ معمولی و ضد آب رویال

محافظ تشک‌ها ساخته شده از پارچه لایکو، به صورت لای دوزی شده است، که یک طرف تشک و دیواره‌های تشک شما را پوشش می‌دهد، و در انتهای محافظ به صورت کش دوزی شده کامل، به زیر تشک شما منتهی خواهد شد، یکی از ویژگی‌های بارز این نوع محافظ تشک این است که کسی متوجه نخواهد شد که شما محافظ تشک در تشک خودتان به کار برده‌اید.
محافظ ضد آب: جهت جلوگیری از نفوذ مایعات مختلف بر روی تشک شما به کار می رود، نکته‌ای مهم در این نوع محافظ‌ها این است که جنس ضد آب آن لایه شمعی کره‌ای است که به هیچ عنوان عنوان از جنس پلاستیک نبوده و گرم نخواهد کرد
محافظ تشک دارای چه خصوصیاتی می باشد
محافظ تشک

محافظ تشک یک نفره ۲۰۰*۹۰ ( ضد آب و معمولی )

محافظ تشک برای تشک‌های یک‌نفره با پارچه لایکو می‌باشد، که یک ‌طرف تشک و دیواره‌های تشک شما را به صورت کامل پوشش می‌دهد.
تفاوت این محافظ‌ها با محافظ تشک‌های دیگر در این است که این محافظ‌ها به صورت کامل روی تشک شما در اصلاح فیکس شده و از سُر خوردن محافظ بر روی تشک شما جلوگیری خواهد کرد، در صورتی کو ه اکثر محافظ‌ها تنها با چهار کش به گوشه‌های تخت شما متصل شده، و در اصلاح سُر خواهد خورد.

محافظ تشک دو نفره ۲۰۰*۱۸۰, ۲۰۰*۱۶۰ ( معمولی ضد آب )

محافظ تشک‌های دو نفره شامل دو سایز در ابعاد ۲۰۰*۱۶۰ (استاندارد) و ۲۰۰*۱۸۰ (کلاسیک) است، که سایز استاندرد آن در حال حاضر، ۱۶۰ می ‌باشد و سایز ۱۸۰ برای تشک‌های قدیمی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گرفته است.
در هر صورت این دو سایز، به صورت معمولی و ضد آب آن در نمایندگی تشک رویال اصفهان موجود می‌باشد.
محافظ تشک دارای چه خصوصیاتی می باشد
محافظ تشک دارای چه خصوصیاتی می باشد

محافظ تشک مادر و فرزندی ۲۰۰*۱۲۰ ( معمولی ضد آب )

این نوع محافظ‌ها در اصلاح به تشک‌ها مادر و فرزندی مشهور است که عرض آن در حد ۳۰ سانتی‌متر بیشتر از یک نفره بوده است. این نوع محافظ هم با توجه به استقبال زیاد مشتریان، موجود می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *