مقالات تشک رویال

بهترین جنس پتو و بالش هتلی

بهترین جنس پتو و بالش هتلی
  • بهترین جنس پتو و بالش هتلی
  • بهترین جنس بالش هتلی و ویژگی‌های آن
  • بهترین جنس پتوی هتلی و ویژگی‌های آن

مهم ترین تجهیزات در هتل، کالای خواب است. یعنی یک هتل خوب برای جذب مهمان علاوه بر سایر موارد گفته شده در مقالات قبلی، باید به کالای خواب توجه بیشتری داشته باشد. کالای خواب اعم از رو تختی، ملحفه، پتو و بالش است. در این نوشته می‌خواهیم در مورد بهترین جنس پتو و بالش هتلی صحبت کنیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت کنید.


بهترین جنس بالش هتلی و ویژگی‌های آن


انتخاب یک بالش خوب و مناسب، نقش ویژه‌ای در خواب راحت مهمان دارد. چنانچه بالش نامناسب باشد، علائمی مانند سر درد، گردن درد و یا آسیب به شانه و بازو را شامل می‌شود. بنابراین باید بهترین جنس و مدل را خریداری کرد.

فکر نکنید زمان تعویض بالش، زمانی است که بالش از بین رفته و پرهای داخل آن بیرون بزند. بالش باید هر دو سال یکبار تعویض شود. این توصیه وزارت بهداشت است. بالش محل تجمع باکتری و قارچ هاست. بنابراین باید در نظافت و زمان تعویض آن دقت نمود. بهتر است بالشی که برای هتل انتخاب می‌کنید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

بهترین جنس بالش هتلی و ویژگی‌های آن

بهترین جنس بالش هتلی و ویژگی‌های آن

انعطاف پذیری لازم را داشته باشد

بالش نه باید خیلی سفت باشد و نه خیلی نرم. همچنین داخل بالش بهتر است فوم باشد تا پنبه. چرا که بالش‌های پنبه‌ای با به اصطلاح بادی پس از مدتی ارتفاع لازم را از دست می‌دهند و حالت تخت میشوند. بنابراین مناسب هتل نیستند.

شست و شوی آسانی داشته باشد

بحث شست و شو در هتل بسیار مهم است و لازم است بالشی که خریداری می‌کنید، قابلیت شست و شو داشته  باشد. همچنین به راحتی شسته شود.

رنگ روشن داشته باشد

رنگ بالش هتلی بهتر است سفید باشد. چرا که علاوه بر نشان دادن کثیفی، شست و شوی آسان تری دارد. همچنین بهتر است رویه نخی داشته باشد. در اینصورت خواب راحتی را فراهم می‌کند. بنابراین بهترین جنس بالش هتلی جنس نخی آن است.

بهترین جنس پتوی هتلی و ویژگی‌های آن

بهترین جنس پتوی هتلی و ویژگی‌های آن

بهترین جنس پتوی هتلی و ویژگی‌های آن

 

برای هتل بهتر است از پتوهای سنگین استفاده نشود. معمولا در بیشتر هتل‌ها در کنار ملحفه تخی، از پتوهای سبک تر مانند پتو‌های مسافرتی و یا پتو‌های پشم شیشه استفاده می‌شود. بنابراین انتخاب این دو نوع پتو، به عنوان پتوی خوب و مناسب هتل توصیه می‌شود. نکات لازم برای خرید پتوی هتلی به شرح زیر است:

جنس پتو

همانطور که گفته شد بهتر است پتوهای مسافرتی خریداری کنید. یا پتوهایی خریداری کنید که جنس آن از پنبه و پشم شیشه باشد. این پتوها گرمای مطبوعی را تولید می‌کنند و برای هتل مناسب هستند. از طرفی جمع آوری راحت تری داشته و فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند. البته در بین این دو استفاده از پتوهای پشم شیشه‌ای بهتر است. این پتوها معمولا رویه‌ای نخی دارند. بنابراین این بیشتر از پتوهای مسافرتی عمر می‌کنند.

قابل شست و شو بودن

پتو باید قابلیت شست و شو داشته باشد. همچنین سهولت در شست و شو را داشته باشد. چرا که پتوهای هتلی باید دائما شسته شوند.

رنگ روشن داشته باشد

همانند بالش بهتر است رنگ پتوهای هتلی سفید یا ترجیحا روشن باشد  تا کثیفی‌ها بهتر نمایان شود. همچنین رنگ سفید، جذابیت بیشتری را مهمان اتاق می‌کند.

سایز مناسبی داشته باشد

معمولا بهتر است سایز پتوهای دو نفره هتلی حدود ۲۲۰ در ۲۴۰ باشد. پتو‌های یک نفره نیز در حدود ۱۶۰ در ۲۲۰ باشد.


مرکز فروش بهترین جنس پتو و بالش هتلی


مرکز فروش انواع تجهیزات هتلی رویال، با داشتن بهترین برندهای مطرح کالای خواب، شما را در خریدی مطمئن یاری می‌کند. مشاوران فروش تشک رویال، در هنگام خرید اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند. علاوه بر این کالای متناسب با نیاز شما به شما معرفی می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *