مقالات تشک رویال

تشک هوشمند چیست؟

تشک هوشمند
  • تشک هوشمند چیست؟
  • تشک هوشمند چه امکاناتی دارد؟
  • ساختار و ویژگی‌های تشک هوشمند
  • عملکرد تشک هوشمند

تشک هوشمند چیست؟ آیا چیزی در مورد این تشک حرفه‌ای شنیده اید؟ تکنولوژی‌های به کار رفته در این تشک شما را متحیر می‌کند. اگر خوابتان مشکل دارد و درست نمی‌خوابید، این مقاله از تشک رویال را مطالعه کنید تا با امکانات بی نظیر این تشک آشنا شوید. از آن جایی که انسان یک سوم زندگی خود را در خواب به سر میبرد از این رو استفاده از کالای خواب خوب بسیار مهم است. با ما همراه باشید تا ایده یک خواب عالی را در اختیار شما قرار دهیم.


تشک هوشمند چه امکاناتی دارد؟


در ابتدا بگوئیم امکانات موجود در همه تشک‌های هوشمند یکی نیست. یعنی ممکن است یک تشک چندین آپشن را با هم داشته باشد. اما در مقابل یک تشک فقط از یک یا دو آپشن بهره مند باشد. داستان از جایی شروع شد که یک شرکت به نام ایت اسلیپ یک دستگاهی تولید کرد که به همراه تشک هوشمند خوابی راحت را برای مردم به وجود آورد. این دستگاه با ردگیری وضعیت خواب فرد، تحریکات بدن، دمای اتاق ، وضعیت تنفس و ضربان قلب، مدت زمان دقیق خواب و… اطلاعات لازم را ارزیابی کرد. بنابراین اقدامات لازم برای یک خواب راحت را فراهم می‌سازد.

ساختار و ویژگی‌های تشک هوشمند

ساختار و ویژگی‌های تشک هوشمند

ساختار و ویژگی‌های تشک هوشمند

مشاهده تشک طبی فنری

این دستگاه پس از گذشت ۳ سال بهبود یافته و به همراه یک تشک هوشمند به فروش می‌رسد. ساختار تشک هوشمند متشکل از چهار لایه فوم منعطف است. این لایه‌ها به خوبی روی یکدیگر فشرده شده‌اند. برخی از این دستگاه‌ها قادرند وضعیت خواب دو فرد را به طور همزمان تحلیل کنند. تا اقدامات لازم برای ایجاد خوابی راحت را فراهم نمایند.

بگذارید با یک مثال جریان را ملموس تر کنیم. اگر شما دوست داشته باشید روی تشک گرم بخوابید اما فرد دیگر علاقه به خوابیدن روی همان تشک در حالی که خنک است دارد، این تشک قادر است دما را طوری تنظیم کند که هر دو لذت ببرید.

نکته بسیار جالب تر این است که شما امکان اتصال دستگاه به چراغ خواب، قفل درب، دستگاه قهوه ساز و… را دارید. تا در زمانی که خوابید درب‌ها قفل و چراغ‌ها خاموش بمانند. در زمان بیدار شدن نیز دستگاه‌های گفته شده روشن می‌شوند.

عملکرد تشک هوشمند

تشک هوشمند به جمع آوری اطلاعات دقیق در مورد شما و بدنتان می‌پردازد. در نتیجه توسط دستگاه گفته شده اطلاعات ضبظ شده و تمامی اقدامات لازم برای خواب راحت انجام می‌گیرد. همان طور که گفته شد همه تشک‌های هوشمند عملکردی یکسان ندارند. به طور مثال یک تشک هوشمند مانند تشک ذکر شده تمام امکانات را دارد. اما یک تشک ممکن است تنها فشار یا دمای تخت را بررسی نماید. همچنین یک تشک هوشمند مانند تشک‌های مموری فوم نیز فقط روی بهبود دردهای عضلانی مانور می‌دهد. قیمت تشک هوشمند با توجه به میزان پیشرفته بودن آن متفاوت است.


کلام آخر


با آپشن‌های یک تشک هوشمند آشنا شوید. از طریق مطالعه مطالب فوق دنیا تکنولوژی را بیشتر بشناسید. هدف ما از گردآوری مطالب فوق، ارائه اطلاعات مفید در آشنایی شما با این تشک است. امیدواریم از مطالب گفته شده نهایت لذت را برده و اطلاعات لازم را کسب کرده باشید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *