مقالات تشک رویال

تشک طبی ارتوپدیک و مزایای آن

تشک طبی ارتوپدیک و مزایای آن
  • تشک طبی ارتوپدیک و مزایای آن
  • مزایای تشک طبی ارتوپدیک
  • ساختار تشک طبی ارتوپدیک

تشک طبی ارتوپدیک یکی از تشک‌های فوق العاده برای درمان کمردرد است. این تشک‌ها معمولا برای درمان کمردرد و عارضه‌های عضلانی توسط پزشکان بسیار توصیه می‌شوند. چرا که تشک‌های طبی ارتوپدیک دارای ساختاری منحصر به فرد جهت آرام کردن عضلات است. از این رو بهترین انتخاب برای سالمندان یا کسانی است که از عارضه‌ها عضلانی رنج می‌برند. در ادامه نیز قصد داریم در مورد تشک طبی ارتوپدیک و مزایای آن صحبت کنیم.


مزایای تشک طبی ارتوپدیک


میزان سفتی مناسب

از مهم ترین مزایای این تشک ها، میزان سفتی مناسب آنهاست. تشک‌های طبی ارتوپدیک به صورت تخصصی ساخته می‌شوند. بنابراین سفتی آنها طوری تنظیم شده است که از دردهای عضلانی جلوگیری می‌کند. همچنین در طول خواب، با قرار دادن بدن در حالت طبیعی و استراحت، مانع از تشدید عارضه می‌شود. بنابراین ستون فقرات را در وضعیت مناسب قرار داده و درد را کاهش می‌دهد.

راحتی در خواب

از آنجایی که تشک‌های طبی ارتوپدیک، در طول خواب بدن را در وضعیت راحت و مناسب قرار می‌دهد، از این رو راحتی را برای فرد به ارمغان می‌آورد. بنابراین از خشک شدن عضلات و دردهای عضلانی جلوگیری می‌کند.

تهویه مناسب

تشک طبی ارتوپدیک

تشک طبی ارتوپدیک

معمولا تشک‌های طبی ارتوپدیک، از تهویه مناسبی برخوردار هستند. یعنی در طول خواب با عبور هوا از بین لایه‌های این تشک ها، فرد احساس خنکی و راحتی می‌کند. در نتیجه علاوه بر اینکه عضلات در حالت راحتی قرار می‌گیرند، تهویه مطبوع مانع از رشد باکتری نیز می‌شود.


ساختار تشک طبی ارتوپدیک


تشک‌های طبی ارتوپدیک در مدل‌های مختلفی در بازار یافت می‌شود. درون این تشک‌ها از فنر‌های استاندارد استفاده می‌شود. معمولا فنر‌های به کار رفته در آنها از نوع منفصل است. مموری فوم یکی از تشک‌های طبی ارتوپدیک است که طرفدار زیادی هم دارد.

 این تشک‌ها خاصیت ارتجاعی داشته و در طول خواب متناسب با شکل صحیح ستون فقرات تغییر شکل می‌دهد. همچنین برخی از این تشک‌ها دارای فوم ژل دار هستند. همین موضوع علاوه بر تضمین راحتی شما، سبب خنک شدن فضای تشک می‌شود. تشک‌های طبی ارتوپدیک از مواد بهداشتی و طبیعی ساخته می‌شود. از این رو مانع از حساسیت‌های پوستی می‌شود.

 تشک‌های ارتوپدیک همچنین با تراکم فوم‌های مختلف در بازار یافت می‌شود. برخی از آنها با تراکم فوم بالا ساخته شده اند. این مدل‌ها برای افرادی که عارضه شدید دارند بهتر است. چرا که باعث قرار گیری صحیح تر ستون فقرات می‌شود. بنابراین بهتر است برای درمان عارضه مفصلی از تشک‌های ارتوپدیک با تراکم بالا  استفاده کنید.


کلام آخر


در مجموعه تشک رویال ، می‌توانید بهترین تشک‌های طبی ارتوپدیک را با قیمتی مناسب تهیه کنید. ما تولید کننده انواع تشک و کالای خواب هستیم. می‌توانید برای مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت به صفحه مربوطه در سایت مراجعه کنید. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص خرید تشک و اطلاع از تشک طبی ارتوپدیک و مزایای آن با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. بهترین‌ها را از ما خریداری کنید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *