بالش

فروش عمده و تکی بالش الیافی ، پَر و طبی + محافظ تشک

طبی فنری

بزرگترین تولید و توزیع کننده بالش الیافی، پَر، طبی و محافظ تشک در کل ایران

فروش عمده و تکی محافظ تشک

 محافظ تشک معمولی و ضد آب

محافظ تشک، به طول عمر پارچه تشک و حتی تشک، کمک بسیار زیادی می‌کند، محافظ تشک ضد آب می‌تواند از نفوذ هرگونه مایعاتی مانند ( قهوه، چای، آب و..) جلوگیری نماید.

یکی از مزایای این نوع محافظ این است که یک طرف تشک شما، و دیواره‌های تشک شما را پوشش می‌دهد، و از لغزش محافظ تشک بر روی تشک جلوگیری خواهد کرد.
پارچه این محافظ‌ها بسیار لطیف و سازگار با پوست بدن شما است، که می‌تواند خوابی آرامش‌بخش را به شما هدیه دهد.

خرید محافظ تشک ضد آب

 

بالش با الیاف مصنوعی کره‌ای ( بالش الیافی )

این نوع بالش‌ها از الیاف مصنوعی کره‌ای یا الیاف توپی ساخته شده است که به صورت زیپ دار و قابل شستشو است.

جنس پارچه این نوع بالش‌ها بصورت پنبه دوزی‌شده است، که فوق العادع لطیف و نرم هستند.

این نوع بالش‌ها تا ۴ سال به راحتی برای شما مناسب است، اما بعد از چهار سال ممکن است، در اصلاح “خواب رود”، اما در هر صورت این نوع بالش هم دوستدران خاص خود را دارد.

خرید بالش الیافی

بالش الیافی رویال
فروش عمده و تکی بالش پر

بالش پَر به صورت کاملا استریل شده و بدون بو

این نوع بالش‌ها توسط دستگاه‌های بزرگ طی پنج مرحله شستشو و استریل شده است، نکته جالب در این بالش‌ها تیز نبودن پَر‌ها است.

یکی از مزایای بزرگ این نوع بالش‌ها این است که بر اساس وزنی که به آن آورده می‌شود، بالش به داخل فرو می‌رود، و دوباره پس از برداشتن سر، به حالت قبل بر می‌گردد.

خرید بالش پر

بالش طبی هوشمند

عدم استفاده از بالش‌های طبی یا هوشمند، امروزه با توجه به شغل‌های کم تحرک که گردن برای مدت طولانی کشش و حرکت ندارد، موجب بروز بیمار‌های ستون فقرات گردنی شده، و یا حتی اسپاسم‌های عضلانی هم به دلیل استفاده از بالش‌های غیر استاندارد، در بازار است، مشتریان بایستی استفاده لز این بالش‌ها را در دستور کاری خودشان قرار دهند، تا از بروز مشکلات عظلانی و ستون فقراتی در آینده جلوگیری کنند.

بالش طبی رویال بگونه ای طراحی شده که در طول زمان خواب و استراحت سروگردن را در وضعیت آناتومیکی حفظ نموده،از پیدایش آرتروز گردن پیشگیری می نماید.
دارای دو رویه بوده که جهت جلوگیری از تعریق وحساسیت دررویه زیرین تماس سطح سر بابالش از پارچه ۱۰۰%ظخیم پنبه ای استفاده شده است.

 

خرید بالش طبی

فروش بالش طبی هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *