تشک رویال با توجه به استقبال هموطنان گرامی و توجه به برند رویال و حضور در نمایشگاه‌های متعدد، اقدام به فروش ویژه برای شهر شیراز نموده است، از شما مشتری گرامی در شیراز تقاضا می‌شود تنها با مشاده انواع کالاهای ما در بخش فروشگاه انتخاب کرده و از مشاوره کامل و رایگان کارشناسان ما در این زمینه بهترین انتخاب را انجام دهید.

جهت رفاه حال مشتریان عزیز در شیراز، ارسال انواع کالای خواب در شیراز به صورت کامل و تا درب منزل به صورت کاملا رایگان می‌باشد.

تنها مشتریان به نکته توجه کنند که شرکت رویال بدون هیچگونه پسوند و پیشوند بوده ( تشک رویال سپاهان، تشک رویال مد، تشک رویال اصل و..) و فاقد اعتبار شرکت رویال می‌باشد. پس در هنگام خرید تشک به هولوگرام طلایی بر روی ضمانت نامه توجه نمایید، در هنگام خرید و سفارش حتما برگه ضمانت نامه اصلی شرکت رویال با هولوگرام طلایی را بررسی نموده تا از خرید خودتان و گارانتی معتبر کارخانه رویال اطمینان حاصل فرمایید.

   نحوه‌ای تشخیص اصل بودن تشک رویال

 

در هنگام خرید تشک رویال به چه مواردی باید توجه داشته باشیم.

توصیه ما به شما این است که در هنگام خربد تشک، سن، وزن و داشتن مشکلات ارتوپدی از جمله ( ستون فقرات کمری . گردنی) را مد نظر قرار داده و یا با کارشناسان ما در میان بگذارید.

کیفیت هر تشک بسته به موارد بالا بایستی انتخاب گردد، در فروشگاه سعی شده توضیحات کامل باشد.

 

 

 

[porto_product_category per_page=”12″ category=”spring-vip”][porto_product_category per_page=”12″ category=”orthopedic”]