همانگونه که اطلاع دارید خرید تشک رویال شاهین شهر از واجبات هر یک از سرویس های خواب به حساب می آید به این دلیل که یکی از موارد پراهمیت در سلامتی و حفاظت از سلامت افراد، خواب درست و به اندازه است. در صورتی که تشک خوشخواب شما روی اصول و استاندارد خاص نباشد، در طول زمان گرفتار مشکلات عضلانی، ستون فقرات و پریشانی عمده‌‌ی خواب خواهید شد که در پی خواب ناکافی و بدون کیفیت، سلامت شما دچار اختلال میشود و از انرژی شما به شدت کاهش میابد. بنابراین در این مقاله قصد داریم به بررسی مهم‌‌ترین و واجبترین فاکتورهایی که در زمان تهیه و خرید تشک رویال از نمایندگی شاهین شهر میبایست رعایت کنید بپردازیم.

نکات خرید تشک رویال شاهین شهر

در این بخش قصد داریم به بررسی کردن دلایل مهم و بسیار اثرگذار تهیه و خرید تشک رویال شاهین شهر بپردازیم.

نحوه خوابیدن:

گونه های مختلفی جهت خوابیدن وجود دارند که میبایست طبق همین سبک‌‌ها، برای خرید تشک رویال در شاهین شهر اقدام کنید. همچون خوابیدن به سمت بغل، روی کمر، به سمت شکم و یا ترکیبی از آنها. بیشتر توصیه می‌‌شود هگامی که عادت دارید به سمت شکم یا کمر بخوابید، تشک نوع سفت‌‌تر و هنگامی که به سمت پهلو خوابیدن عادت دارید، از تشک نرم تر استفاه کنید.

نمایندگی تشک رویال شاهین شهر

خرید تشک رویال شاهین شهر

تاثیر گذاری وزن:

وزن اشخاص مشخص کننده‌‌ی نوعی از تشک خوشخواب است که میبایست خریداری کنند. به طوری که اشخاصی که سنگین وزن هستن باید از تشک‌‌های سفت تر و همچنین اشخاصی که وزن سبکتری دارند از تشک های نرم تر استفاده کنند تا کمتر داخل تشک فرو برده شود. لذا باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا عادت دارید در جای سرد بخوابید یا جای گرم؟

تشک های رویال نرم به دلیل اینکه اجازه عبور زیاد جریان هوا را نمی دهد، گرمای بیشتری اطراف بدن شما به وجود می آید. و همچنین برعکس. در نتیجه برای اشخاصی که عادت به خوابیدن روی زمین یا خوابیدن در هوای سرد دارند تشک نرم بهترین انتخاب است.

اثر گذاری سایز:

با توجه به سایز و اندازه خود باید انواع متناسب تشک خوشخواب، تک نفره، دو نفره،کوئین سایز ، کینگ سایز و … را تهیه و خریداری کنید. به طور مثال دو زوج با سایز های متوسط و یا یک شخص با سایز بزرگ، احتیاج به خرید تشک رویال دو نفره دارند.

تاثیر گذاری ارتفاع:

اندازه گیری ارتفاع تشک بر حسب اینچ از 5 تا 15 اینچ در بازار وجود دارد که اشخاص سبک وزن بهتر است از نوع ارتفاع کم استفاه کنند در صورتی که اشخاص سنگین وزن به دلیل اینکه خواب راحتی داشته باشند و دچار مشکل نشوند بهتر است از تشک هایی با ارتفاع زیاد استفاده کنند.

تاثیر گذاری دوام:

تشکی که بتواند تا حداقل 7 سال دوام بیاورد جزو دسته تشک های با کیفیت است. بنابر این حتما این مورد در زمان خرید تشک رویال از نمایندگی شاهین شهر چک شده و از فروشنده سؤال بپرسید که عمر مفید تشک ها چند سال است؟

خرید تشک رویال شاهین شهر

نمایندگی تشک رویال در شاهین شهر

انواع تشک رویال در شاهین شهر

انواع متفاوتی از تشک رویال شاهین شهر وجود دارند مثل:

فومی (قیمت پایین تر، تطبیق پذیری بالا تر ، نگهدارنده‌‌ی گرما، دشواری در حرکت دادن آنها، زود دفرمه می‌‌شود)

تشک های لاتکس ( دوام بالا، انواع طبیعی موجود هست، متناسب با ساختار بدن، پر هزینه ، احتمال دارد کمی بودار باشند)

تشک های فنری (محبوب و نوع رایج مورد استفاده بازار، در انواع سختی و نرمی در بازار وجود دارند، در طول زمان فنرها به صدا می افتند، همچنین طول عمر کوتاه‌‌تری دارند)

تشک هیبرید (راحت و تطبیق پذیربودن، در نوع های سختی موجود است، تنظیم دمای کاربری ، گران تر بودن نسبت به تمامی موارد، سنگینی زیاد)

تشک های بادی (بسیار مناسب و کاربردی برای تسکین درد، به آسانی می‌‌توان متناسب با نیاز خود تغییر داد، گران قیمت‌‌ترین نوع تشک خوشخواب و هزینه‌‌ی تعمیر بالا نسبت به دیگر موارد).

با توجه به مزایا و معایب هر یک از تشک ها و با توجه به نیاز خود نوع مناسب تشک را خریداری کنید.

راهنمای خرید تشک رویال در شاهین شهر

در زمان انتخاب و خرید تشک رویال در شاهین شهر بهتر است به نرم بودن و یا سفت بودن آن نیز توجه بسیاری بکنید، به این دلیل که نسبت به تحقیق و بررسی های پزشکان اورتوپدی سفتی و نرمی تشک منتخب شما جهت خوابیدن باید به اندازه ای باشد که ستون فقراتتان در هنگام خواب و یا دراز کشیدن شبیه به وضعیت آن در زمان های عملکردی است. در واقع باید انحنای موجود در ستون فقرات به اندازه ای باشد که هنگام ایستادن بوجود می آید. چناتچه سفتی بیش از اندازه بوده که سبب بوجود نیامدن این انحنا شود و یا نرمی بیش از اندازه ای باشد که سبب بوجود آمدن انحنای زیاد شود؛ شخص گرفتار عارضه کمر درد میشود و سپس خواب راحتی نیز نخواهد داشت.

تشک رویال شاهین شهر با توجه به شرایطی از این قبیل و گذراندن مراحل آزمایشی مورد نیاز بر روی تشک های آماده شده سعی بر این دارد بهترین و با کیفیت ترین و در عین حال محبوبترین محصول را به بازار ارائه کند. جهت خرید و انتخاب محصول مورد نظر خود از نمایندگی تشک رویال در شاهین شهر با ما تماس بگیرید.

انواع تشک در بازار شاهین شهر

تشک های فنری : این نوع تشک ها برای اشخاص با سن و افرادی که وزن کمتری دارند طراحی شده است.

تشکهای طبی و فنری : این نوع تشک ها از دسته بهترین تشک ها است که می‌تواند انتخابی مناسب و کاربردی ایده آل برای تمامی افراد باشد.

تشک های طبی : این تشک ها فاقد فنر هستند و همچنین خصوصیت طبی برای اشخاص دارند.

تشک های فنری پاکتی : در این تشک ها فنرها به طور تکی عمل می کنند و همچنین فشار از محلی به محلی دیگر انتقال نمی گیابد.

تشک های مموری فوم : در تشک فرو میروید و فرم بدن شما را بخود می گیرد.

تشک رویال با کاربردهای متنوع

تشک رویال شاهین شهر تنها در خانه استفاده نمی شوند. کاربردهای دیگر تشک های رویال در هتل ها و همچنین بیمارستان ها است. تشک های بیمارستانی، تشک های مخصوصی هستند که ویژگی های منحصر به فردی دارند. این تشک ها باید حتما طبی باشند و همچنین کیفیت بالایی داشته باشند به این دلیل که بیماران مدت های زیادی روی آن ها دراز می کشند. چنانچه تشک از مواد مرغوب و مناسب تهیه نشده باشد می تواند عوارض بیشتری را برای مریض به وجود اورد.

لازم به ذکر است که بدانی تشک های هتل ها نیز باید خصوصیت آنتی باکتریال داشته باشند به این دلیل که به راحتی تمیز شوند و همچنین برای مسافر های بعدی آماده باشند. تهیه و خرید تعداد بالا تشک نیز برای هتل ها نیازمند پرداخت هزینه های زیاد می باشد. شما می توانید هر نوع تشک رویال را با قیمت مناسب از نمایندگی تشک رویال شاهین شهر خریداری کنید.

نمایندگی تشک رویال شاهین شهر

نمایندگی تشک رویال شاهین شهر

چه مواردی بر روی قیمت تشک رویال شاهین شهر اثر گذار است؟

افراد معمولا علاوه بر مارک و برند تشک در رابطه با قیمت تشک رویال در شاهین شهر هم تحقیق و بررسی میکنند، به دور از آنکه شناخت درستی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تشک رویال در شاهین شهر داشته باشند. قیمت تشک خوب با دلایل و ویژگی هایی همچون دلایل زیر مشخص می شود:

  1. طبی بودن، فنری و همچنین نوع فنر
  2. اندازه ارتفاع تشک
  3. اندازه الیاف استفاده شده
  4. محافظ اسکلت
  5. نوع جنس پارچه رویی که ایا ضد حریق و یا ضد آب و همچون ضد نفوذ حشرات و … است
  6. نوع اسفنج به کار رفته شده در تشک
  7. مقدار عرض تشک
  8. وجود یا عدم وجود پد های محافظ

خرید تشک مموری فوم دار از نمایندگی تشک رویال شاهین شهر

مموری فوم در حقیقت محصولیست که مجموعه فضانوردی کشور آمریکا به سبب محافظت نمودن از شرایط جسمانی مسافرین ایستگاه های فضایی اختراع نمود. این محصول از ترکیب مواد پلی اورتان، لاتکس و … بدست می آید. سال های بعد برخی از افراد، این مواد را در صنایع مختلف همچون تجهیزات و لوازم پزشکی، ورزشی و ساختن تشک‌ به کار بردند. از مزایای خرید تشک مموری فوم دار از نمایندگی شاهین شهر میتوان به این گزینه ها پی برد که این ماده به عواملی مثل دما و وزن بدن حساسیت نشان داده و به تناسب آن تغییر می‌کند.

در هنگام خواب، برخی از قسمت های بدن از تشک فاصله دارد و همین موضوع باعث فشار بر دیگر بخش های بدن می‌شود. به فرض مثال فاصله ای که بین تشک و گودی کمر وجود دارد سبب فشار بر کمر می‌شود، ولی در تشک مموری فوم دار شاهین شهر این قسمت ها پر می‌شود که درمان اثرگذاری برای درد‌های استخوانی به همراه دارد و بهتر است از تشک طبی مخصوص دیسک کمر استفاده شود.