مقالات تشک رویال

تشک بارداری * تشک مناسب برای زنان باردار

تشک بارداری

خوابیدن در دوره بارداری معضل بسیاری از بانوان باردار است؛ به همین دلیل برای حفظ کیفیت خواب خانم ها، از انواع تجهیزات و کالاهای خواب مخصوص استفاده می شود. در این خصوص استفاده از تشک هایی که از بدن خانم ها محافظت کرده و مانع از آسیب رسیدن به جنین در هنگام خواب شبانه خانم ها شود، حائز اهمیت است. خوابیدن بر روی پشت و یا شکم در این دوره بسیار خطرناک است و سلامت مادر و جنین را تهدید می کند. در صورتی که یک تشک بارداری مناسب انتخاب کنید، بسیاری از مشکلات خواب بانوان برطرف خواهد شد. این روزها این مسئله به یکی از مهمترین دغدغه های پزشکان تبدیل شده است.

تشک مناسب زنان باردار اغلب با طراحی خاصی تولید و ارائه می شود که با تغییر شکل و انحنای بدن مادران باردار در این دوران هماهنگی دارد. این کالای خواب به زنان باردار کمک می کند در طول دوران بارداری بهترین فرم بدنی خود را داشته باشند و از این طریق سلامت جنین خود را تضمین کنند.

مزایای استفاده از تشک طبی برای زنان باردار

تشک بارداری طبی یکی از اقلام مورد نیاز برای خانم های باردار است و مزایای بی شماری برای آن ها به همراه می آورد. برخی از این مزایای را در زیر مشاهده می کنید:

کنترل فشار وارده بر جنین

تشک مناسب زنان باردار، بهترین حالت و پوزیشن را برای بدن خانم ها فراهم می کند؛ به این ترتیب جنین در بهترین وضعیت در بدن خانم ها قرار می گیرد. بارها اتفاق افتاده که به دلیل عدم رعایت فرم صحیح بدن خانم ها، آسیب های جدی به جنین وارد شده و جنین با مشکلات بسیاری در داخل رحم مواجه شده؛ به این ترتیب با وجود این کالاهای طبی از صدمات وارده به طفل خود جلوگیری خواهید کرد.

کمک به خواب بیشتر مادر با تشک طبی زنان باردار

خوابیدن در دوره بارداری، برای زنان بسیار مفید است و سلامت مادر و کودک را تامین می کند. اما در صورتی که کالای خواب مورد استفاده مادر مناسب نباشد، بدون شک میزان خواب مورد نیاز او در طول روز تامین نمی شود. استراحت کافی مادر، تنش ها و ناراحتی ها را از بدن او دور می کند و یک تشک مناسب در این زمینه مفید واقع می شود.

پیشگیری از کمردرد در دوران بارداری

تشک طبی برای زنان باردار به گونه ای طراحی شده که از بروز کمردرد برای خانم های باردار نیز جلوگیری می کند. قسمت های برجسته این تشک ها در میان پا و زانوی مادر جای می گیرد و به این طریق از کمر او محافظت خواهد کرد. این تشک ها درد وارده به زانو را نیز در دوره بارداری کاهش می دهند. شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره و خرید تشک طبی مناسب کمر درد با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

تشک مناسب زنان باردار

قیمت تشک بارداری

شرایط استفاده از تشک های بارداری

انواع تشک بارداری باید به موقع به مصرف خانم های باردار برسند؛ اغلب این خانم ها در هفته های 15 بارداری دچار مشکلات خواب می شوند و در صورتی که در این دوره از کالاهای خواب مناسب استفاده کنید، بدن شما ساده تر با شرایط جدید منطبق می شود. به این ترتیب در ماه های پایانی بارداری خواب راحت تری را تجربه خواهید کرد.

تشک مناسب زنان باردار، از بخش های مختلف بدن خانم ها مراقبت می کند. در این دوره مفاصل، کمر، شکم، گردن و سایر اندام های مادر با مشکل مواجه می شوند. برای این که بیشتر از مزایای این تشک های بارداری رویال برخوردار شوید، از بالش هایی برای حفاظت بیشتر از ناحیه گردن تا مفاصل استفاده کنید.

برای استفاده از این تشک ها به نظافت و شست و شوی آن ها نیز توجه داشته باشید. و برای استفاده بهتر به دنبال تشک هایی با رویه جدا شونده بگردید. استفاده از ملحفه های مناسب برای تشک، بر کیفیت استفاده شما از این تشک ها می افزاید.

مهمترین مشخصات تشک های طبی بارداری

تشک طبی برای زنان باردار، با مشخصات و ویژگی های به خصوصی ارائه می شود که آن ها را از سایر کالاهای خواب معمولی متمایز می کند. برخی از این ویژگی ها را در زیر مشاهده می کنید:

 1. انواع این تشک ها قابلیت شست و شو در ماشین لباسشویی را دارند و به همین خاطر استفاده از آن ها بسیار ساده است.
 2. جلوگیری از کمردرد و دردهای شکمی در این دوره نیز با استفاده از یک تشک مناسب انجام خواهد شد.
 3. با استفاده از این تشک ها آرامش به خواب مادران باز می گردد.
 4. پس از دوره بارداری، کاربرد این تشک ها برای شیردهی به نوزاد مورد توجه قرار می گیرد. این تشک ها قرار گیری نوزاد برای شیر دهی را مطلوب تر می کنند و به همین خاطر پس از دوران بارداری نیز کاربرد خواهند داشت.
 5. طول بالای این تشک ها راحتی بیشتری برای خانم های باردار به وجود می آورند. انعطاف پذیری بالای این کالای خواب طبی نیز بسیار مورد توجه قرار دارد.
 6. به همراه برخی از این مدل تشک ها یک کاور و رویه جداگانه نیز ارائه می شود که شرایط شست و شوی آن ها را ساده تر خواهد کرد.
 7. این تشک ها برای دوران پس از عمل نیز کارایی داشته و پوشش عالی ای برای ناحیه پشت بدن خواهند داشت.
قیمت خرید تشک بارداری

خرید تشک بارداری ارزان

نکات خرید تشک بارداری رویال

انواع تشک های بارداری، بر اساس اصول و نکاتی خاص خریداری می شوند. اگر قصد خرید این کالاهای خواب را دارید، به مجموعه نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. به حمایت تشک انتخابی از ستون مهره ها و پر کردن گودی کمر توجه داشته باشید و در صورت امکان در حین خرید تشک بارداری را تست نمایید.
 2. رویه این تشک ها باید سفت و محکم باشد تا در هنگام خوابیدن گود نشده و شیبی ایجاد نکنند.
 3. پارچه های رویه این تشک ها نیز بسیار مهم تلقی می شوند. جنس آن ها باید از الیاف ضد حساسیت و ترموباند تشکیل شده باشد تا افراد با دراز کشیدن بر روی آن دچار تعریق نشوند.
 4. تنظیم دمای بدن مادر باردار نیز در این خصوص حائز اهمیت است. بهتر است تشک انتخابی شما در فصل های تابستان و زمستان دمای بدن مادر را متعادل نگه دارد.
 5. بهتر است، ارتفاع تشک شما استاندارد باشد تا رفتن به رختخواب برای مادر باردار ساده تر شود.

مواد به کار رفته در تولید تشک طبی بارداری رویال

همان طور که پیش تر اشاره کردیم، در خصوص خرید تشک رویال مناسب در نظر گرفتن الیاف به کار رفته در آن نیز بسیار مهم تلقی می شود. مشتریان امروزی به محصولاتی که از مواد سازگار با محیط زیست تولید شده باشند، بسیار اهمیت می دهند. با این وجود همچنان برخی از تشک ها با استفاده از مواد مصنوعی چسب های مضر، سموم مختلف و… ساخته می شوند. بهترین الیاف برای ساخت تشک های مخصوص زنان باردار، الیاف 100 درصد لاتکس هستند. که در ساخت آن ها از شیره های ارگانیک درخت استفاده می شود.

در این خصوص پوشش های پنبه ای تشک نیز مورد توجه قرار می گیرد. همچنین در این زمینه وجود لایه های بدون درز در ساختار تشک انتخابی از اهمیت به سزایی برخوردار است.

جمع بندی

تشک طبی مناسب زنان باردار، در بازارهای فروش کالای طبی، با ویژگی های به خصوصی ارائه می شود. هر یک از این تشک ها با فناوری های خنک کننده، فناوری توزیع وزن و استحکام بالا تولید می شوند. و در اختیار خانم های باردار قرار می گیرند. تشک طبی برای زنان باردار در دوران مراقبت های پس از بارداری نیز برای این افراد کارایی خواهد داشت. و کاربرد آن ها تنها برای دوران بارداری نیست. در این گزارش با روش های خرید تشک بارداری مناسب آشنا دید و ویژگی های یک تشک مناسب را بررسی کردیم. در کنار هر یک از این تشک ها انواع بالش های مخصوص بارداری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *